آیا تنگ کردن واژن درد دارد؟ ، کلینیک برتر ، جوانسازی واژن با لیزر چیست؟

جوانسازی واژن با لیزر یک روش سریع و بدون درد است. من لابیا انجام دادم که از فناوری لیزر برای ترمیم دیواره واژن استفاده می کند.

چرا جوانسازی واژن با لیزر انجام می شود؟

دیواره واژن می تواند به دلایل مختلفی تغییر کند که منجر به خشکی، . تجربه پرینورافیدرد در حین مقاربت یا کاهش لذت می شود. برخی از زنان پس از یائسگی خشکی واژن را تجربه می‌کنند، یا متوجه می‌شوند که واژن با افزایش سن یا پس از زایمان حالت ارتجاعی کمتری پیدا می‌کند. این از دست دادن قابلیت ارتجاعی ممکن است . پرسش و پاسخ پرینورافی منجر به عفونت های مکرر واژن نیز شود.

برای زنان مبتلا به خشکی واژن، استروژن معمولا به عنوان یک گزینه درمانی ارائه می شود. این همیشه موثر نیست و همچنین برای زنانی که سرطان سینه یا تخمدان داشته اند مناسب نیست. در این شرایط جوانسازی واژن با لیزر ممکن است یک گزینه ارجح باشد.
جوانسازی واژن با لیزر شامل چه مواردی می شود؟

جوانسازی واژن با لیزر معمولاً شامل دو دوره درمانی با فاصله 4-6 هفته است، .( انیمیشن پرینورافیاگرچه برخی از افراد به جلسات بیشتری نیاز دارند.

پزشک یک میله کوچک را به آرامی وارد واژن می کند. سپس میله به آرامی به عقب کشیده می شود و یک پرتو لیزر سوراخ های ریزی را در پوشش واژن ایجاد می کند. ( کیا واژینوپلاستی انجام دادن ) سوراخ ها باعث تحریک جریان خون جدید و رشد بافت در واژن می شوند.

در حین عمل احساس درد نخواهید کرد و معمولاً کل کار حدود 10 دقیقه طول می کشد. برای آماده شدن برای درمان لازم نیست کاری انجام دهید.

جوانسازی واژن: سفت کردن واژن بعد از زایمان
نویسنده: دکتر فاخر جندی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ | به روز رسانی: 06/03/2020
تدوین: لورا برگس

پس از زایمان، واژن به موقعیت اولیه خود باز نمی گردد . کیا عمل لابیا انجام دادن  و بنابراین تحریک دیواره های واژن در حین رابطه جنسی کاهش می یابد. جوانسازی واژن یک روش غیرجراحی تقریباً بدون درد است که می تواند به زنان کمک کند تا مشکلات متعددی را در ناحیه خصوصی خود حل کنند و به آنها اجازه می دهد از زندگی صمیمی خود لذت ببرند.

این روش در بین افراد مشهوری مانند جادا پینکا اسمیت که اخیراً تجربه خود را در مورد درمان اصلاحی واژن در برنامه گفتگوی فیس بوک خود به اشتراک گذاشته است بسیار محبوب شده است.

تعجب می کنید که بعد از زایمان چه اتفاقی برای واژن شما می افتد و چگونه این روش می تواند کمک کند؟ دکتر فاخر جندی، متخصص زنان، فواید جوانسازی واژن و مدت زمان ماندگاری نتایج را توضیح می دهد.

بعد از زایمان چه اتفاقی برای واژن می افتد؟

پس از زایمان، به ویژه زمانی که زایمان در مراحل بعدی زندگی اتفاق می افتد، واژن به موقعیت اولیه خود باز نمی گردد و بازتر باقی می ماند. تحریک دیواره های واژن در طول رابطه جنسی کاهش می یابد. این امر به ویژه در موارد زیر صادق است:

تعداد بالای زایمان
زخم ها و پارگی های پرینه
استفاده از فورسپس یا خلاء استخراج کننده
به دنیا آوردن نوزادان بزرگ
حاملگی چند قلو
نوسانات وزن زیاد بدن
ناهنجاری های ارثی بافت همبند
اگر خانمی بالای 35 سال سن داشته باشد.

آیا واژن بعد از سزارین تغییر می کند؟

حتی یک سزارین برنامه ریزی شده محافظت مطلق نیست. زیرا در دوران بارداری:

هورمون های زنانه تون عضلانی را کاهش می دهند
رحم باردار به واژن فشار می آورد
رباط ها و عضلات باعث افتادگی واژن و رحم با شدت های مختلف می شوند

علائم مشکلات واژن بعد از زایمان چیست؟

پس از زایمان، ممکن است احساس کنید که رضایت شما و همسرتان از رابطه جنسی تغییر کرده است. ممکن است حمام کنید یا در استخر شنا کنید و متوجه شوید که آب در واژن شما باقی می ماند. همچنین ممکن است سابقه افتادگی واژن یا لگن در خانواده شما وجود داشته باشد.

چگونه جوانسازی واژن بعد از زایمان کمک می کند؟

روش غیر جراحی به کاهش دور و بازیابی حالت ارتجاعی قبلی واژن کمک می کند زیرا مستقیماً بر روی دیواره های واژن تأثیر می گذارد.

دیواره ها را سفت و بازسازی می کند و منجر به تشکیل سلول ها و غدد جوان جدید می شود. بیوسنتز کلاژن فعال می شود و سطح آب سلول ها به سطوح مناسب بازیابی می شود. به بازیابی خاصیت ارتجاعی و قطر مناسب واژن کمک می کند و سطوح فیزیولوژیکی pH و فلور باکتریایی را بازیابی می کند.

 

آیا تنگ کردن واژن درد دارد؟

آیا تنگ کردن واژن درد دارد؟

آیا تنگ کردن واژن درد دارد؟

آیا تنگ کردن واژن درد دارد؟

آیا تنگ کردن واژن درد دارد؟
آیا تنگ کردن واژن درد دارد؟

 

نظر خود را بنویسید