بهترین جراح عمل ابدومینوپلاستی در شیراز ،سایت کلینیک برتر ،  این روزها جراحی پلاستیک ابدومینوپلاستی در شیراز  بسیار رایج شده است و افراد زیادی به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن به صورت آنلاین هستند.

اگر قصد دارید برای این عمل به ایران سفر کنید، پیشنهاد می کنیم ابتدا در مورد  بهترین جراح عمل ابدومینوپلاستی در شیراز  مطالعه کنید.

به طور کلی ایران به دلیل مزایایی که در زمینه توریسم درمانی دارد مانند هزینه پایین، کیفیت بالای خدمات درمانی، پزشکان واجد شرایط و داشتن جاذبه های طبیعی فراوان، روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کند. شیراز یکی از بزرگ‌ترین و پیشرفته‌ترین شهرهای ایران است که قطب پزشکی کشور و حتی یکی از بهترین‌های خاورمیانه محسوب می‌شود.

بهترین جراح عمل ابدومینوپلاستی در شیراز

در این مقاله به شما می گوییم که آیا شهر شیراز انتخاب مناسبی برای انجام جراحی پلاستیک است یا خیر. بنابراین، این مقاله را تا انتها بخوانید.

برای یافتن یک مقصد مناسب برای جراحی پلاستیک، باید عوامل مختلفی از جمله تجربه جراح، تجهیزات بیمارستانی، امکانات اقامتی، مناطق توریستی، هزینه ها و موارد دیگر را در نظر بگیرید. شیراز از قدیم الایام به دلیل حضور دانشمندان و پزشکان بنام و برجسته ایرانی و حتی جهان در ادوار مختلف تاریخ به عنوان مهد علم شناخته شده است.

امروزه با توجه به وجود دانشگاه علوم پزشکی شیراز که یکی از برترین دانشگاه های علوم پزشکی ایران و خاورمیانه است، جایگاه این شهر در عرصه پزشکی روز به روز برجسته تر می شود. پس اگر قصد انجام جراحی پلاستیک در شیراز ایران را دارید، باید گفت که انتخاب درستی کرده اید.

شیراز از نظر پیوند اعضا رتبه سوم جهان را دارد. شیراز در سال 2010 با انجام 250 پیوند عضو در رتبه چهارم جهان قرار گرفت، اما اکنون با انجام بیش از 310 پیوند عضو به رتبه سوم جهان رسیده است.

برخی از پیوندها مانند پیوند پانکراس و کبد در ایران، علاوه بر رتبه سوم دنیا در تعداد پیوند اعضا، تنها در شیراز انجام می‌شود. از سال 1367 تاکنون بیش از 2300 پیوند کلیه، از سال 1372 تا سال 1388 پیوند کبد و از سال 1385 تاکنون 98 پیوند پانکراس در شیراز انجام شده است.

شاید بگویید جراحی پیوند ربطی به جراحی پلاستیک در شیراز ایران ندارد! اما نکته مهم این است که جراحی پیوند بسیار پیچیده تر و دقیق تر از سایر جراحی هاست و نشان دهنده ظرفیت بالای پزشکی این شهر است.

علاوه بر این جراحی پلاستیک در شیراز بسیار توسعه یافته است. شیراز دارای تعداد زیادی بیمارستان تخصصی و مجهز است. همچنین جراحان پلاستیک شیراز از مجرب ترین و ماهرترین جراحان پلاستیک هستند.

جراح ابدومینوپلاستی در شیراز

چگونه میتوان از میزان چربی شکم به روش ابدومینوپلاستی کم کرد
مکش چربی به روش جراحی زیبایی شکم یا روش بهترین جراح ابدومینوپلاستی گفته میشود. عمل جراحی است که در ان با استفاده از ابزارهای مخصوص ذخایر چربی موضعی و زیر پوستی را خارج می کنند .
مقصود از زیر پوستی چربی ای است که درست زیر پوست و در روی عضله قرار دارد . افراد ورزیده و خوش اندام با دخایر چربی موروثی کاندیدهای مناسبی برای عمل مکش چربی هستند .
با انجام عمل ابدومینوپلاستی میتوان اندامهای بیرونی افرادی که در برخی از نواحی بدنشان صرفا دچار چاقی موضعی شدید هستند خوش ترکیب میشوند . این نواحی عبارتند از :
• چربی در گردن که سبب میشود چانه و گردن یکی شوند یا غبغب ایجاد می کنند .
• شکم ، باسن ، رانها – زانوها و یا بازوهایی که برجستگی فرورفتگیهای بسیار دارند
در بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران چربی زیر پوست خارج میشود . و اندام شکم را کوچک میکند . اما از پوست چیزی کم نمیکند . بنابراین کاندیدهای مناسب برای عمل مکش چربی انهایی هستند که پوست انها قوام و ارتجاعی خود را حفظ کرده و می تواند پس از جراحی جمع شود و با اندازه های تازه یافته انطباق یابد . وقتی پوست نتواند با اندازه های کوچک تر و جدید بدن منطبق شود شاید لازم باشد که با استفاده از تکنیکهای جراحی مثل کشیدن پوست همراه با عمل مکش چربی یا پس از ان پوست اضافی را برداشت .

فقط روشهای فرم دهی شناخته شده ای که در دوران رزیدنسی ، فلوشیپ و دوره های و دوره های تکمیلی آموزش پزشکی اموخته می شوند .
لیپوساکشن : برای خارج کردن چربی ، با استفاده از تکنیک تورمی یا با کمک اولتراسون
درمان بافت اضافی پستان مردان
کوچک کردن شکم برای بهبود شکم و تغییر وضعیت عضلات شکم یا ترمیم آنها
کشیدن پوست بدن ، برای کاهش پوست ، بافتها و چربی اضافی بدن و بستن با بافتهای باقیمانده
جراحی پلاستیک بازو برای تغییر شکل بازوهای اویزان و شل
برجسته سازی که در ان با استفاده از پروتز یا چربی انحنا ، خطوط ، اندازه کفلها ، ساق و رانها افزایش می یابد .
ترکیبی از روشهای بالا برای اصلاح ظاهر بدن ، به ویژه پس از کاهش شدید وزن
هزینه ابدومینوپلاستی  در شیراز ،بیمارستان های فوق تخصصی متفاوت است .
هزینه این جراحی ابدومینوپلاستی بین 5 میلیون تومن تا 7 میلیون تومن است . جراحی شکم (ابدومینوپلاستی) از مهم ترین جراحی های ترمیمی در دنیا است . که میتواند باعث تغییر شکل و فرم شکم و اندام شما بشود ،بعد از جراحی شکم شما لاغر (تر ) ، مسطح (تر) و صاف (تر) ، سفت (تر) بدون شلی و افتادگی و بدون هر گونه خط استریا (خطوطی که در اثر کشیده شدن پوست بر روی آن ایجاد می شود) خواهد بود .این جراحی به طور مستقیم عوامل ایجاد کننده نافرمی و بدفرمی شکم را از بین خواهد برد . • پوست اضافه • چربی اضافه • عضلات شکمی شل شده عواملی هستند که فرم کلی شکم را به هم ریخته و ظاهر فرد را چاق و نا فرم خواهد کرد .
ابدومینوپلاستی در شیراز ، روشی است که در آن با برش پوست و چربی های اضافه ، شکم را تخت و صاف می کنند . هرچند که در نهایت اسکار باقی مانده در زیر شکم دیده خواهد شد ، اما با توجه به زیبایی اندام بعد از این جراحی ، وجود یک خط برش بسیار نازک بی اهمیت خواهد بود .
ابدومینوپلاستی برای افرادی مناسب است که شکم بزرگ و آویزانی دارند و روش هایی مانند رژیم غذایی و یا ورزش های سنگین تاثیری در فرم شکم آن ها ندارد ، در واقع افتادگی شکم در این افراد به قدری زیاد است که پوست قدرت لیفت آن را ندارد .
(ابدومینوپلاستی ) جراحی زیبایی شکم در شیراز ، برای کوچک کردن و برطرف کردن افتادگی شکم که معمولا به دلیل کاهش شدید وزن بعد از دوران بارداری اتفاق میافتد ، میباشد . داشتن شکم تخت و کاملا صاف و در عین حال سفت که ایده آل تمام افراد میباشد ، به وسیله عمل ابدومینو پلاستی که امروزه معمولا به همراه لیپوماتیک انجام میشود ، محقق میگردد .

  ابدومینوپلاستی در شیراز

بهترین جراح عمل ابدومینوپلاستی در شیراز

بهترین جراح عمل ابدومینوپلاستی در شیراز

بهترین جراح عمل ابدومینوپلاستی در شیراز

بهترین جراح عمل ابدومینوپلاستی در شیراز
بهترین جراح عمل ابدومینوپلاستی در شیراز

 

نظر خود را بنویسید