بهترین جراح لابیاپلاستی در اهواز ، سایت کلینیک برتر ،لابیاپلاستی در اهواز یک عمل زیبایی برای کاهش لابیا مینورهای کشیده یا نامنظم است. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش جوانسازی زنان هستید یا به دنبال درمان هستید، قبل از تصمیم گیری شایسته تخصص یک جراح پلاستیک قابل اعتماد و با استعداد هستید. امروز با  ما تماس بگیرید تا مشاوره خود را با دکتر زنان در اهواز ، در دفتر  برنامه ریزی کنید و مراقبت و راهنمایی را که به دنبال آن بوده اید دریافت کنید!

بهترین جراح لابیاپلاستی در اهواز

لابیاپلاستی در اهواز چیست؟

جستجوی گوگل ممکن است عبارات دیگری مانند “جوانسازی واژن” یا “واژن” را به دست آورد، با این حال، هدف این مقاله این است که ابتدا لابیاپلاستی در اهواز را از سایر اشکال جوانسازی واژن متمایز کند، سپس به شما در مورد روش لابیاپلاستی واقعی آموزش دهد.

جوانسازی واژن در اهواز ، یک اصطلاح گسترده است که تعداد زیادی از گزینه ها را برای این رشته در حال رشد از مراقبت های بهداشتی انتخابی در بر می گیرد. دستگاه‌ها و درمان‌های جدید تقریباً هر ماه وارد بازار می‌شوند، زیرا زنان بیشتر و بیشتری از این درمان‌ها استفاده می‌کنند.

درمان‌های «جوان‌سازی واژن در اهواز » معمولاً شامل دستگاه‌های انرژی مانند لیزر، فرکانس رادیویی و اولتراسوند می‌شود. اکثر روش های جوانسازی واژن از نوعی انرژی برای دستیابی به نتایج بی شماری مانند سفت کردن واژن، کاهش بی اختیاری و از بین بردن خشکی واژن استفاده می کنند.

جراحی لابیاپلاستی در اهواز

با این حال، FDA اخیراً بیانیه‌ای در مورد این نوع درمان‌ها منتشر کرده و توضیح می‌دهد که برخی از تولیدکنندگان این دستگاه‌ها با ادعاهای بالینی این دستگاه‌ها کاملاً شفاف نیستند.

تفاوت اصلی بین لابیاپلاستی در اهواز و درمان دیگری که زیر چتر “جوانسازی واژن” است، لابیاپلاستی در اهواز یک روش جراحی است. هدف از عمل لابیاپلاستی کاهش اندازه لابیا مینور (بافت های داخلی اندام تناسلی زنان) به گونه ای است که با لابیا ماژور (قسمت بیرونی دستگاه تناسلی زنانه) همسطح شود. این روش شامل استفاده از چندین تکنیک مختلف جراحی بسته به وضعیت خاص بیمار است. برای لابیاپلاستی در اهواز نیازی به دستگاه انرژی وجود ندارد و شما با جراح پلاستیک خود برای تعیین اهداف جراحی خود کار خواهید کرد.

لابیاپلاستی در اهواز
کاندیدای لابیاپلاستی در اهواز

این روش می تواند یک یا چند مورد از اهداف زیر را محقق کند:

تقارن لب های کوچک را بهبود بخشد
کاهش بزرگی لابیاهای کوچک
بهداشت فردی را بهبود بخشید
افزایش اعتماد به نفس بیمار

خانم ها به دلایل مختلفی به دنبال عمل جراحی لابیاپلاستی در اهواز ، هستند، برخی به دلیل رعایت بهداشت شخصی و برخی به دلایل زیبایی مانند بیرون زدگی لب ها. اگر این وضعیت شما را آزار می دهد، لابیاپلاستی ممکن است راه حل مناسبی برای شما باشد.

عمل جراحي لابیاپلاستی در اهواز

لابیاپلاستی در اهواز یک عمل سرپایی با زمان عمل تقریباً 1 تا 2 ساعت است. تحت آرام‌بخشی IV، بافت اضافی لابیا کاهش یافته و بخیه می‌شود.
بعد از لابیاپلاستی

شما با دستورالعمل های ویژه برای مراقبت های بعد از عمل به خانه فرستاده می شوید. هر گونه ناراحتی را می توان با داروهای مسکن تجویز شده توسط پزشک کنترل کرد.

رابطه جنسی و فعالیت بدنی شدید باید حدود 4 هفته به تعویق بیفتد. انتظار کمی تورم و ناراحتی را داشته باشید که باید در عرض دو هفته برطرف شود. بخیه های مورد استفاده در لابیاپلاستی قابل حل هستند، بنابراین برای برداشتن بخیه ها نیازی به بازگشت نخواهید داشت.

قبل از انتخاب برای انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر در اهواز، باید به خوبی از خطرات و مزایای آن آگاه باشید و باید بر اساس ارزش ها و اهداف شخصی خود تصمیم بگیرید.
گواهی بیمار

دکتر کیوزیک و تیمش فوق العاده هستند. دکتر کیوزیک باعث می‌شد در طول هر ملاقات دکتر احساس راحتی کنم. دکتر کوزیک نه تنها بدن من را به نتایج شگفت انگیز تبدیل کرد، بلکه به من در مورد اهمیت سبک زندگی سالم نیز آموزش داد. من عاشق نتایجم هستم! چندین خانم را هم به دفتر ایشان معرفی کرده ام. متشکرم، دکتر کیوزیک که به من کمک کردید اعتماد به نفسم را بازگردانم.» – M.S.

مشاوره لابیاپلاستی در اهواز خود را در لیوود، KS برنامه ریزی کنید!

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی لابیاپلاستی در اهواز ، می توانید امروز یک قرار ملاقات انفرادی با دکتر جی داگلاس کیوزیک رزرو کنید. فرم را در صفحه تماس ما امروز پر کنید یا با شماره (913) 661-0202 تماس بگیرید تا به دفتر Leawood، KS ما برسید. مطب ما مشتاقانه منتظر خدمت شماست!

 

نظر خود را بنویسید