دکتر خوب برای ابدومینوپلاستی تهران ، سایت کلینیک برتر ، همچنین ابدومینوپلاستی  به عنوان کار شکم شناخته می شود یک عمل زیبایی است که برای سفت و نازک شدن شکم انجام می شود. این شامل برداشتن پوست و چربی اضافی از قسمت تحتانی و میانی شکم برای سفت شدن فاسیا و عضلات دیواره شکم است. این روش توسط بیماران مبتلا به افتادگی یا شل شدن بافت، به ویژه پس از کاهش وزن مشخص یا بارداری انجام می شود. انواع ابدومینوپلاستی (جراحی شکم )موجود عبارتند از: شکم لاترال بالا، ابدومینوپلاستی شناور، ابدومینوپلاستی محیطی، ابدومینوپلاستی گسترده یا جزئی یا کامل و روش های ترکیبی مانند لیپوساکشن.

ابدومینوپلاستی یا تامی تاک یک عمل جراحی زیبایی است که با از بین بردن چربی و پوست اضافی به صاف شدن شکم کمک می کند. همچنین باعث سفت شدن ماهیچه می شود. بهترین کاندید برای ابدومینوپلاستی، افراد غیر سیگاری هستند که از وضعیت بدنی مناسب و وزن ثابتی برخوردار باشند. آنها همچنین دارای پوستی چرب یا شل خواهند بود که به رژیم غذایی و ورزش واکنش خوبی نشان نداده است. ابدومینوپلاستی برای افراد چاق که خاصیت ارتجاعی پوست خود را از دست داده اند و برای زنانی که پوست و ماهیچه های آنها از بارداری کشیده شده است، روشی مناسب است. زنانی که قصد دارند فرزندان بیشتری داشته باشند یا افرادی که قصد کاهش وزن قابل توجهی دارند، باید قبل از انجام عمل ابدومینوپلاستی صبر کنند.

ابدومینوپلاستی در تهران جزئی یا مینی تامیک تاک، روشی کمتر تهاجمی با برش های کوتاه تر است. برای بیمارانی که چربی در قسمت تحتانی شکم آنها موضعی است ایده آل است.

دلایل متعددی وجود دارد که ممکن است چربی اضافی، خاصیت ارتجاعی ضعیف پوست یا ضعیف شدن بافت همبند در شکم خود داشته باشید. این شامل:

تغییرات قابل توجه در وزن
بارداری
جراحی شکم، مانند سزارین
سالخورده
تیپ بدنی طبیعی شما
تامی تاک می تواند پوست و چربی اضافی و شل را از بین ببرد و فاسیای ضعیف را سفت کند. همچنین با کشیدن شکم می‌توانید علائم کشش و پوست اضافی در زیر شکم زیر ناف را از بین ببرید.
اگر قبلاً سزارین شده‌اید، جراح پلاستیک شما ممکن است بتواند جای زخم سزارین موجود را در جای زخم شکم شما قرار دهد.
تامی تاک را می توان در ترکیب با سایر روش های زیبایی کانتورینگ بدن مانند جراحی سینه انجام داد. اگر چربی شکم خود را برداشته اید (لیپوساکشن)، ممکن است تصمیم بگیرید که شکم را انجام دهید زیرا لیپوساکشن بافت زیر پوست و چربی را از بین می برد، اما پوست اضافی را حذف نمی کند.

دکتر خوب برای ابدومینوپلاستی تهران
روش ابدومینوپلاستی در تهران

چربی در تنه به مناطق مجزا جدا می شود. توسط فاسیای اسکارپا به لایه های سطحی و عمیق تقسیم می شود. خون رسانی پوست و چربی این ناحیه از شاخه های سوراخ دار عروق اپی گاستر فوقانی و تحتانی تامین می شود. نواحی لنگر فاشیال مانند ستون فقرات ایلیاک فوقانی قدامی (ASIS) و ناف وجود دارد که از پوست شکم حمایت ساختاری می کنند. نواحی چسبندگی اینگوینال و مونس پوبیس مهمترین آنها هستند زیرا یکپارچگی ساختاری را پس از ابدومینوپلاستی حفظ می کنند.

بعد از جراحی ابدومینوپلاستی در تهران

به طور کلی، پس از جراحی، پانسمان یا بانداژی روی برش‌های شما اعمال می‌شود. همچنین برای کاهش تورم، جلوگیری از تشکیل لخته‌های خون و حمایت از قسمت میانی خود از یک لباس فشرده مانند کمربند استفاده می‌کنید تا به شکلی صاف و فشرده ترمیم شود. این لباس حمایتی که به عنوان چسب شکمی شناخته می شود، باید همیشه پوشیده شود، به جز زمانی که در حال دوش گرفتن هستید. جراح شما به شما اطلاع می دهد که چه زمانی می توانید آن را متوقف کنید، معمولاً بعد از چهار تا شش هفته.

نتایج ابدومینوپلاستی در تهران

ناحیه شکمی صاف تر و لطیف تر بلافاصله قابل توجه است. تا زمانی که بیمار وزن خود را با رژیم غذایی متعادل حفظ کند و ورزش منظم و ابدومینوپلاستی نتایج طولانی مدتی را به همراه خواهد داشت.

  ابدومینوپلاستی

دکتر ابدومینوپلاستی تهران

دکتر خوب برای ابدومینوپلاستی تهران

دکتر خوب برای ابدومینوپلاستی تهران

دکتر خوب برای ابدومینوپلاستی تهران
دکتر خوب برای ابدومینوپلاستی تهران

 

نظر خود را بنویسید