مجهزترین کلینیک جراحی زیبایی شکم ، سایت کلینیک برتر ، عمل لیپوماتیک شکم و پهلو ،  عمل لیپوماتیک 360درجه ،    براکیوپلاستی ، ابدومینوپلاستی ، ژنیکوماستی  ، ماموپلاستی ،    لیفت سینه ، پروتز سینه ، ساکشن غبغب ، ترنسفر چربی به باسن ، عمل لیپوماتیک لیپو بازو ،    لیپو ران ،  کلینیک پیکرتراشی VIP با تجربه بیش از هزاران عمل لیپوماتیک ٬ پیکرتراشی ٬ ابدومینوپلاستی موفق و بالای 10 سال سابقه عمل های زیبایی درایران و خارج از کشور

عمل ابدومینوپلاستی ، مینی ابدو و تامی تاک روش جراحی شکم و با ایجاد برش ناحیه زیر شکم و تخلیه چربی و حذف پوست اضافه شکم و پهلو است. ابدو معمولا مناسب افرادی است که شکم افتاده ای دارند و پوست زیادی در ناحیه شکم و پهلو تجمع دارد که اغلب بعد از زایمان این نوع افتادگی شکم ایجاد میشود. پزشک متخصص با برش این نواحی در نهایت یک شکم تخت رو برای شما به ارمغان می آورد.

هزینه عمل لاغری و پیکر تراشی چقدر است ؟

هزینه لیپوماتیک و لیپوساکشن شکم و پهلو و ابدومینو پلاستی باتوجه به نوع عمل ٬ روش عمل و زمان عمل متفاوت است که میتوانید از طریق واتساپ به صورت مجازی یا به صورت حضوری به صورت رایگان نزد پزشک ویزیت شوید و از هزینه دقیق عمل مطلع شوید.

مجهزترین کلینیک جراحی زیبایی شکم

عمل پیکرتراشی و روش های لاغری در کجا انجام میشود ؟

این عمل حتما باید توسط پزشک متخصص و در بیمارستان و مرکز جراحی انجام شود.

عمل جراحی شکم و لیپو ماتیک توسط چه کسی انجام میشود ؟

در کلینیک تخصصی VIP لاغری عمل پیکر تراشی توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک انجام خواهد شد.

بهترین دکتر لاغری پیکر تراشی لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی کیست ؟

در کلینیک تخصصی VIP با بهره گیری از بهترین پزشکان متخصص تهران فقط توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک انجام میشود و صفر تا صد عمل توسط شخص پزشک انجام میشود و به هیچ وجه به تکنسین و دستیار واگذار نخواهد شد.

عمل جراحی ابدومینوپلاستی بعد از زایمان و سزارین چطور انجام میشود ؟

یکی از بزرگترین دغدغه های خانم ها پس از انجام زایمان، چه به روش طبیعی چه به روش سزارین، بزرگی و افتادگی شکم است. همچنین رسیدن به وزن و سایز قبل از دوران بارداری یکی از بزرگترین آرزوهای آنها می باشد، به همین دلیل برای رهایی از شر چربی و پوست های اضافه بعد از سزارین دست به اقدامات فراوانی می زنند.یکی از این اقدامات مراجعه به یک متخصص خوب برای انجام جراحی زیبایی شکم یا همان ابدومینوپلاستی بعد از زایمان است.
جراحی ابدومینوپلاستی بعد از زایمان چگونه انجام می شود؟

عمل ابدومینوپلاستی یا تامی تاک نوعی جراحی زیبایی شکم می باشد. این جراحی در اکثر موارد با بیهوشی عمومی انجام می شود. پس از بیهوشی برش افقی در زیر شکم و در مسیر خط سزارین ولی وسیع تر از آن روی شکم ایجاد می شود. اندازه و شکل این برش ها در همه افراد یکسان نمی باشد و تماما وابسته به شرایط و میزان افتادگی یا کشیدگی پوست بیمار می باشد.

بعد از ایجاد برش، پوست شکم بلند می شود تا بازسازی عضلات زیرین شکم توسط بهترین جراح پلاستیک تهران انجام شود. سپس پوست شکم به سمت پایین کشیده می شود و بخش اضافی به وسیله برش جدا می شود. مکان جدیدی باید برای ناف ایجاد شود بدین منظور جراح یک برش دیگر دور ناف ایجاد می کند و پس از کشیدن پوست به سمت پایین، ناف در محل جدید خود قرار داده می شود. معمولا در انتهای عمل از 1 یا 2 عدد “درن” استفاده می شود. درن ها لوله های پلاستیکی ظریفی هستند که به تخلیه خونابه و ترشحات زیر پوست کمک می کنند . درن ها بسته به میزان ترشح، یک یا چند روز بعد از عمل خارج می شوند.
بهترین زمان برای انجام جراحی زیبایی شکم بعد از زایمان چه زمانی است؟

بهترین زمان برای انجام عمل زیبایی شکم بعد از زایمان سزارین حداقل 6 ماه می باشد تا بیمار به وزن متعادل برسد.

عمل پروتز سینه چیست ؟‌

پروتز سینه چیست؟ و چگونه انجام می شود؟ چه کسانی می توانند برای عمل جراحی پروتز سینه اقدام کنند؟ مراقبت های قبل و بعد از آن چیست؟ آیا ایمپلنت سینه مانعی برای شیردهی به کودک است؟ ماندگاری پروتزهای سینه چقدر است؟ عوارض این روش برجسته سازی باسن چیست؟ چه عواملی بر هزینه عمل پروتز سینه تاثیرگذار است؟ در این قسمت به همه سوالات پاسخ خواهیم داد

با ما از طریق واتس اپ تماس بگیرید

برای عمل پروتز سینه و کار گذاشتن ایمپلنت‌های سیلیکونی، نخست باید یک برش در پوست ایجاد شود. این برش می‌تواند در محل‌های مختلفی ایجاد گردد که بسته به تکنیک جراحی، اندازه پروتزها و فرم سینه‌ها، انتخاب می‌شود:

برش در زیر هاله نوک سینه
برش در زیر سینه
برش در زیر بغل
برش در بالای شکم
چه افرادی کاندید استفاده از پروتز سینه هستند؟

قطعا شما نیز علاقه‌مند هستید که بدانید، چه افرادی کاندید مناسبی برای استفاده از پروتز سینه محسوب می‌شوند؟ هرچند که جراحی پروتز سینه یک جراحی درمانی نیز محسوب می‌شود، اما اصل ماجرای آن به زیبایی سینه و اندام مربوط است. در ادامه می‌توان به افراد کاندید استفاده از پروتز سینه اشاره کرد.

خانم‌های بهبود یافته از سرطان سینه که بافت سینه را در این بیماری ازدست داده‌اند
خانم‌های دارای عدم تقارن در شکل و فرم سینه
خانم‌هایی که وزن زیادی کم کرده‌اند و بافت سینه دچار شل شده است اما چندان پوست اضافی ندارد
خانم‌هایی که از شکل و فرم سینه خود رضایت ندارند
خانم‌هایی که سینه‌های کوچکی دارند و علاقه‌مند به افزایش سایز سینه هستند
خانم‌هایی که بعد از زایمان و شیردهی بافت سینه آن‌ها دفرم شده‌ است

بهترین سن پروتز سینه، چه سنی است؟

حداقل سن برای انجام پروتز سینه سالین باید بالای ۱۸ سال باشد و حداقل سن برای استفاده از پروتز سینه سیلیکونی ۲۰ سال است. درصورتی که مشکل زمینه‌ای و بیماری خاصی نداشته باشید، می‌توانید در هر سن و سالی لذت داشتن سینه‌های خوش فرم و زیبا را تجربه کنید.

جراحی زیبایی شکم

کلینیک جراحی زیبایی شکم

مجهزترین کلینیک جراحی شکم

مجهزترین کلینیک جراحی زیبایی شکم

کلینیک جراحی شکم
مجهزترین کلینیک جراحی زیبایی شکم

 

 

نظر خود را بنویسید